Згода про використання сайту – Nikas

  1. Терміни та визначення
  – Компанія – Товариство з обмеженою відповідальністю «Нікас Фуд» (ТОВ «Нікас Фуд»). – Користувач – особа, яка отримує доступ до сервісів і інформації, розміщеним на Сайті.
  – Сайт – веб-сайт Компанії, розміщений в мережі Інтернет за адресою www.nikeus.com.ua.
  – Угода – цю Угоду між Користувачем та Компанією, що встановлює правила використання Сайту, включаючи графічні зображення і аудіовізуальну продукцію, елементи дизайну і засоби індивідуалізації, текстову інформацію та документацію, програми для ЕОМ і файли для скачування, будь-які інші твори, об’єкти і матеріали Сайту, а також умови і правила розміщення Користувачем інформації та матеріалів у відповідних відкритих розділах Сайту.

  2. Загальні положення та умови
  – Будь-які матеріали, файли і сервіси, що містяться на Сайті, не можуть бути відтворені у будь-якій формі, будь-яким способом, повністю або частково без попередньої письмової згоди Компанії, за винятком випадків, зазначених в цій Угоді.
  – При відтворенні Користувачем матеріалів сайту, включаючи охоронювані авторські твори, посилання на Сайт обов’язкове, при цьому текст вказаного посилання не повинен містити неправдиву, що вводить в оману,  зневажливу або образливу інформацію.
  – Переклад, переробка (модифікація), будь-яка зміна матеріалів сайту, а також будь-які інші дії, в тому числі видалення, зміна малопомітною інформації та відомостей про авторські права і правовласників, не допускається.

  Чинна редакція цієї Угоди розміщена в мережі Інтернет на Сайті.
  Компанія має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни вступають в силу після закінчення 2 (двох) днів з моменту розміщення нової версії Угоди в мережі Інтернет на Сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов’язаний видалити всі наявні у нього матеріали Сайту, після чого припинити використання матеріалів і сервісів Сайту. Ваше регулярне відвідування даного Сайту вважається вашим переконливим прийняттям зміненого угоди, тому Ви зобов’язані регулярно переглядати цю Угоду і додаткові умови або повідомлення, розміщені на цьому сайті.