Нікас Фуд пропонує комплексне рішення для упаковки продуктів в лоток

Розфасовка продуктів в лотки дозволяє найкращим чином підготувати товар до продажу.

Розфасовка продуктів в лотки дозволяє найкращим чином підготувати товар до продажу. Але підтримка товарного вигляду і продовження терміну придатності вимагає застосування відповідних методів, і герметизація тари з використанням газових сумішей – один з найпопулярніших.

 

Плюси упаковки з використанням модифікованого газового середовища:

 

✔️ газова суміш уповільнює процес старіння продукту
✔️ збільшення термінів зберігання в 2-7 разів
✔️ через більш тривалий термін придатності упаковка в модифікованій атмосфері зазвичай відкриває нові географічні ринки для виробників продуктів харчування
✔️ упаковка в захисній атмосфері продовжує термін придатності харчових продуктів, при цьому знижуючи використання консервантів або навіть повністю виключаючи їх. Споживачі отримують продукти, які не містять штучні добавки, що однозначно підвищує імідж виробника, тим більше на хвилі еко-популярності
✔️ упаковка в МГС дуже добре підходить для самого привабливого дизайну упаковки і якісної презентації продуктів, при цьому не впливаючи на зовнішній вигляд самого продукту в відміну від вакуумного способу.

 

➡️ Нікас Фуд пропонує не тільки лотки і покривні плівку, а й автоматичні і напівавтоматичні трейсілери турецького виробництва Volvac. Запайовики лотків призначені для використання на підприємствах, в технологічний процес яких входить герметизація і вакуумирование продуктів в тарі різного типу. Все обладнання виготовлено з харчової нержавіючої сталі, що забезпечує тривалу експлуатацію, а також спрощує процес очищення і дезінфекції.

 

Для замовлення трейсілера або отримання консультації телефонуйте + 380674648191

"Розфасовка продуктів в лотки дозволяє найкращим чином підготувати товар до продажу."
Замов безкоштовний аудит своїх пакувальних рішень:
  • - спеціаліст перевірить товщини і якість ваших пакувальних матеріалів
  • - проаналізує і запропонує пакувальні альтернативи
  • - проведе тести із різними пакувальними рішеннями
  • - підбере зручне фасування пакувальних матеріалів
  • - спланує графік і ритміку постачань