Плівка для запаювання ПЕТ лотків. Переваги та різновиди.

Сьогодні, у всьому світі спостерігається тенденція до розвитку усвідомленого споживання, що також позитивно впливає і на харчову промисловість. Зараз кожен виробник хоче збільшити термін зберігання свого продукту і цим самим зекономити ресурси на виробництві. Але як цього досягти? Як не тільки «подовжити життя» своїй продукції, а ще й виділити її на полицях магазину? Одним з найкращих рішень цих завдань – є пакування за допомогою трейсилера. І сьогодні ми розберемо один із компонентів цієї упаковки, а саме – плівку для запаювання ПЕТ лотків.

 

Бар'єрні плівки для упаковки

 

За типом бар’єрного шару, плівки поділяються на високобар’єрні та середньобар’єрні.

Середньобар’єрні плівки забезпечують захист завдяки шару PA (поліаміду) і використовуються для упаковки у вакуум та модифіковане газове середовише (МГС). Вирізняються чудовою міцністю, стійкісю до ударів та проколювання, що особливо важливо при пакуванні та траспортуванні продуктів, які мають гострі частини. Наприклад, морепродукти, м’ясо на кістці, горіхи та інші.

Високобар’єрні плівки. Основним шаром цієї плівки є матеріл EVOH (етиленвініловий спирт), бар’єрні властивості якого вищі більше ніж у 100 разів порівняно з PA, але водночас, міцность цього матеріалу, значно нижча за показники плівки на основі поліаміду. Це зумовлено високою кристалічністю EVOH. Для отримання чудових показників міцності та бар’єрності використовується комбіноване застосування PA і EVOH.
У поєднанні із МГС, високобар’єрні плівки дозволяють збільшити термін зберігання від 180 до 365 днів, що чудово підійде для експортерів, оскільки на транспортування товару витрачається багато часу.Поява цієї упаковки на ринку, допомогла вирішити одразу кілька завдань харчової промисловості:

  • забезпечити надійний захист продукту від шкідливого впливу зовнішнього середовища;
  • продовжити термін зберігання;
  • дозволити покупцям візуально оцінювати продукцію;
  • оптимізувати виробничий процес та скоротити витрати на пакувальні матеріали.

Цей вид пакування чудово підходить для упаковки: м’яса та м’ясних виробів, морепродуктів, сиру, сухофруктів, готових страв, солодощів, не харчових товарів, тощо.
На бар’єрну плівку можна нанести індивідуальний принт або наклеїти наклейку, що буде додаткою рекламою вашої продукції та виділить її на полицях магазинів. Це пакування – є чудовим рішенням для оптимізації виробничого процесу та просування вашого бренду!

Слідкуйте за виходом нових статей та підписуйтесь на наші соціальні мережі! Ми розповідаємо про складні речі – просто!

Якщо у вас виникли додаткові запитання – звертайтесь за консультацією до наших фахівців.
Замов безкоштовний аудит своїх пакувальних рішень:
  • - спеціаліст перевірить товщини і якість ваших пакувальних матеріалів
  • - проаналізує і запропонує пакувальні альтернативи
  • - проведе тести із різними пакувальними рішеннями
  • - підбере зручне фасування пакувальних матеріалів
  • - спланує графік і ритміку постачань