Три найбільш популярні вакуумні камерні пакувальника від компанії Nikas

Вакуумний пакувальник камерного типу – це техніка, яка забезпечує створення вакууму всередині пакета чи іншого пакування. Подібно упаковують продукти харчування чи інші товари.

Вакуумний пакувальник камерного типу – це техніка, яка забезпечує створення вакууму всередині пакета чи іншого пакування. Подібно упаковують продукти харчування чи інші товари. При використанні пристрою можна запаяти та створити нову тару або закрити раніше відкриту. Все це забезпечує наявність позитивних сторін для використання в домашніх та виробничих умовах. За бажання можна знайти техніку з однією, двома або більше камерами, що прискорить процес запаювання.

Камерний вакуумний пакувальник W35ML

Компанія Нікас Фуд забезпечує своїх клієнтів широким асортиментом пакувальної техніки та матеріалів. На її сайті можна знайти три найбільш популярні моделі, що активно застосовуються покупцями.

Промисловий вакууматор W35ML в Україні має великий попит. Він чудово підходить для реалізації процесу упакування у великих масштабах. Ця техніка виготовлена у Туреччині на заводі Volvac. Дана техніка має низку переваг, які повністю засновані на її характеристиках.:

 • камера для упаковки може рухатись, що дозволяє провести упаковку товарів з великими габаритами.;
 • техніка працює від стандартної мережі 220 В і має потужність 50 Гц;
 • сама техніка виготовлена з нержавіючої сталі і легко чиститься;
 • невеликі габарити в 51х76,3х47,5 сантиметрів дозволяють техніці не займати багато місця на робочому столі;
 • вакуумний насос має продуктивність до 21 м3/год для швидкого викачування повітря з пакета.

Цей вакууматор професійний і чудово справляється зі своїм завданням. Відмінна якість та невисока вартість стануть приємним доповненням.

Камерний вакууматор W42 та його особливості

Настільний пакувальник W42 – це чудовий варіант для застосування на невеликих виробництвах. Може бути встановлений на робочій поверхні, що спростить процес роботи з технікою. Найбільше ця техніка застосовується у компаніях, пов’язаних із продовольчими товарами або в деяких закладах громадського харчування. Серед його характеристик можна виділити такі параметри:

 • вакуумний насос працює з продуктивністю до 21 метра кубічного на годину, що забезпечує швидке відкачування повітря;
 • розміри техніки невеликі та мають показники 56,8х50х45,2 сантиметра, завдяки чому вона не забере багато корисної площі;
 • корпус виготовлений з нержавіючої сталі, що унеможливлює появу іржі і дає можливість для легкого догляду;
 • робота техніки походить від мережі 220 В і має потужність в межах 50 або 60 Гц.

Ціна на даний вакуумний пакувальник камерний для кафе та ресторанів не має високого показника. Вона чудово вписується в різноманітні бюджети та її можуть дозволити навіть компанії з малими потужностями.

Вакуумний пакувальник W55: принцип роботи та купити в Києві

Застосовується цей вакуумний пакувальник для великих виробництв. Це чудова виробнича техніка з великою кількістю переваг. Усі переваги її застосування охарактеризовані технічними параметрами:

 • відмінно підходить для пакування харчової продукції, тому що має у складі безпечні матеріали;
 • камера для пакування оснащена чотирма рейками, що забезпечує можливість роботи з кількома пакетами;
 • техніка працює від мережі в 380 В і має потужність в 50 Гц;
 • насос у цієї моделі встановлюється у двох варіантах 100 та 150 метрів кубічних за годину;
 • техніка встановлюється 96,5х146х110 сантиметрів.

Цю техніку можна придбати у нашій компанії Нікас Фуд за доступною ціною. Додатково можна знайти техніку від виробника Volvac. У нашому асортименті можна знайти товари 2х камерного вигляду.

Види вакуумної упаковки: стандартні та вакуумні пакети гофровані

Найпоширенішим типом бар’єрної упаковки, яка використовується в перерахованих вище моделях, є упаковка в вакуумні пакети.

Цей вид упаковки поділяється на стандартні прозорі пакети та гофровані, які ще називають рифленими.

Стандартні пакети розрізняються за розмірами та товщиною. Чим більша у пакета товщина, тим він більш стійкий до проколів та інших фізичних факторів, які можуть вплинути на тривалість зберігання продуктів.

Гофровані вакуумні пакети виготовляються з маленькими осередками у вигляді ромбів, які допомагають максимально відкачати повітря з пакета.

Нікас Фуд виробляє та продає вакуумні пакети прозорі та рифлені стандартних розмірів та за індивідуальним побажанням замовника.
Замов безкоштовний аудит своїх пакувальних рішень:
 • - спеціаліст перевірить товщини і якість ваших пакувальних матеріалів
 • - проаналізує і запропонує пакувальні альтернативи
 • - проведе тести із різними пакувальними рішеннями
 • - підбере зручне фасування пакувальних матеріалів
 • - спланує графік і ритміку постачань