Запаювач лотків (трейсилер): призначення та різновиди

Друзі, у попередній статті ми з вами розібрались, як правильно обрати вакуумний пакувальник, відштовхуючись від власних потреб. Якщо ви її пропустили, або ще не встигли прочитати, то залишаю на неї посилання https://nikeus.com.ua/news-uk/yak-pravylno-obraty-vakuumnyj-pakuvalnyk/. Також, там ми відзначили всі переваги використання вакуумних пакетів. Але, що робити, якщо ви «бачите» свій товар у іншому виді пакування, або вашому товару протипоказане стискання у вакуумному пакеті? Одне із рішень – це трейсилер.

Сьогодні Ви дізнаєтесь: які бувають види запаювачів лотків, на що потрібно звернути увагу при покупці, та як зробити зовнішній вигляд Вашого товару незабутнім!

Автоматичний запаювач лотків

Отже, почнемо! Трейсилер – це обладнання, яке призначене для пакування продуктів у лотки, туби та контейнери. Може використовуватись для запаювання та вакуумування лотка, заповнення його газовою сумішшю.
Контейнер можна обирати під розміри матриці, які пропонує виробник, або замовити матрицю, яка буде відповідати параметрам вашої ємкості.
 
Види пакувальників:

Ручний запаювач. Має компактні розміри, тому часто використовується у невеликих магазинах, або у закладах харчування. Щоб запакувати товар, потрібно помістити лоток у матрицю, накрити його бар’єрною плівкою та закрити кришку для запаювання. Цей вид пакувальника не може бути обладнаним функцією відкачування повітря та газації.

Напівавтоматичний трейсилер. Має відносно невеликі розміри та настільний або підлоговий тип установки. Моделі цього виду виконують подачу плівки та герметизацію – автоматично. Можуть відкачувати повітря та бути обладнаними функцією подачі газової суміші. Добре підходять для супермаркетів, закладів харчування, невеликих та середніх виробництв.

Автоматичний запаювач лотків. Це обладнання конвеєрного типу, тобто, все, що потрібно зробити оператору – це помістити лотки з продукцією на виробничу лінію. Подача контейнера до матриці, вакуумування, газація та інші процеси відбуваються автоматично, що позитивно впливає на швидкість пакування (до 1440 робочих циклів за годину).  Також, автоматичні трейсилери можуть бути обладнані функцією SKIN упаковки. Як правило, такі пакувальники встановлюють на масштабних виробництвах.

Сьогодні ми коротко розібрали тему «Трейсилер». Як бачите, завдяки універсальності та простоті у використанні, це устаткування добре підходить для магазинів, закладів харчування та виробництв. Якщо ж Ви хочете ще й якісно виділити свій товар на вітрині магазину, то можна проекспериментувати з кольором лотка, нанести індивідуальний принт на плівку, або навіть комбінувати все це із SKIN упаковкою. Вибір за Вами.

ВАЖЛИВО! Лоток та плівка повинні мати однаковий хімічний склад. В іншому випадку адгезії між ними може не бути.

Якщо у Вас залишились питання, то Ви можете звернутись до наших фахівців за більш детальною інформацією.
Замов безкоштовний аудит своїх пакувальних рішень:
  • - спеціаліст перевірить товщини і якість ваших пакувальних матеріалів
  • - проаналізує і запропонує пакувальні альтернативи
  • - проведе тести із різними пакувальними рішеннями
  • - підбере зручне фасування пакувальних матеріалів
  • - спланує графік і ритміку постачань