Санітарні шлюзи

Для будь-яких виробництв
Санітарні шлюзи
Пакування будь-якого товару!
Детальніше
Санітарні шлюзи

Для забезпечення високої якості і контролю рівня гігієни на підприємстві харчової промисловості. Компанія ТОВ «Нікас Фуд Україна» пропонує Вам: комбіновані санпропускники, модульні санпропускники, інтегровані санітарні модулі.

Інше обладнання

Шлюз санітарний є зоною, що розмежовує виробниче і побутове приміщення. Цей санітарний прилад для персоналу допомагає підтримувати гігієну на виробництві. Від цього нерідко залежить бактеріологічна безпека кінцевого продукту. Головне – дотримуватися всіх необхідних вимог, що пред’являються до використання цього обладнання.

Значення і сфера використання санітарного шлюзу

Призначення такого шлюзу – розмежування чистої і брудної зон. Велике значення має для харчового виробництва, де важливо підтримувати абсолютну гігієну.

Крім цього, лікарня досить часто використовує такий санпропускник. Пристрій може застосовуватися у випадках, коли необхідний перехід з одного корпусу в інший. По дорозі може зустрітися кілька поверхонь, для кожної з яких застосовуються пристрої, що забезпечують санітарну безпеку.

Санітарний шлюз купити вигідно

Якщо вас цікавить на санпропускник ціна, інтернет-магазин NIKAS в Україні встановлює оптимальний тариф, пропонуючи при цьому максимально вигідні умови.

За допомогою санітарного шлюзу зручно розмежовувати простір для отримання окремих робочих зон. Лояльна ціна – ще один плюс до покупки.

Замов безкоштовний аудит своїх пакувальних рішень:
  • - спеціаліст перевірить товщини і якість ваших пакувальних матеріалів
  • - проаналізує і запропонує пакувальні альтернативи
  • - проведе тести із різними пакувальними рішеннями
  • - підбере зручне фасування пакувальних матеріалів
  • - спланує графік і ритміку постачань