Сушарки для взуття промислові

Сушки для взуття
Пакування будь-якого товару!
Детальніше
Однобічні і двобічні сушки для взуття

«Нікас Фуд Україна» пропонує своїм партнерам промислові сушки взуття власного і польського виробництва, односторонні і двосторонні, навісні і підлогові. Сушарки взуття виготовлені з кислотостійкої нержавіючої сталі, оснащуються терморегулятором і таймером часу роботи. Залежно від моделі, сушки для взуття можуть бути з клапаном на кінці «гілки» і без нього, додатково укомплектовуватися озонової лампою, яка знищує бактерії всередині взуття, тим самим значно зменшуючи неприємний запах в роздягальнях. Харчування необхідне для промислових сушарок взуття становить 220 В / 50 Гц, таким чином, її можна підключити практично в кожному приміщенні.

Односторонні Двосторонні
Кількість пар 6 Кількість пар 12
Ширина, мм 600 Ширина, мм 600
Висота, мм 1550 Висота, мм 1550
Глибина, мм 550 Глибина, мм 960
Інше обладнання для виробництва

Промислова сушарка для взуття застосовується для просушування виробів підігрітим повітрям. При цьому відомо, що він знезаражений ультрафіолетовим випромінюванням.

Сфера застосування промислових сушарок

Як правило, це гігієнічне обладнання використовується всередині приміщень на підприємствах переробної, харчової промисловості, в будівельних, нафтогазових організаціях, інших сферах діяльності. Це різні підприємства, де потрібно сушити взуття.

Найбільш затребуваною вважається електрична сушарка. Також отримала чимале поширення антибактеріальна продукція. Вироби можуть бути розраховані на різну кількість пар взуття. Тут все залежить від того, який варіант обраний.

Чому варто купити в Києві промислові взуттєві сушарки

На сайті NIKAS в Україні в великому асортименті пропонуються сушарки для взуття промислові. У нас ціна на них встановлена доступна для багатьох покупців, до того ж радує високу якість.

Промислові сушки відрізняються високою ефективністю і результативністю використання. Вони доступні за ціною, зручні, довговічні в експлуатації.

Замов безкоштовний аудит своїх пакувальних рішень:
  • - спеціаліст перевірить товщини і якість ваших пакувальних матеріалів
  • - проаналізує і запропонує пакувальні альтернативи
  • - проведе тести із різними пакувальними рішеннями
  • - підбере зручне фасування пакувальних матеріалів
  • - спланує графік і ритміку постачань