Про компанію – Nikas

  В умовах жорсткої конкуренції і зростаючих вимог до харчових продуктів, перед кожним виробничим підприємством стоїть завдання збудувати найбільш оптимальний технологічний ланцюг з випуску готової продукції, з використанням сучасного, при цьому, доступного обладнання та витратних матеріалів.Розуміючи виклики, які стоять перед підприємствами харчової промисловості, основною місією нашої компанії ТОВ “Нікас Фуд” стала розробка ефективних технічних і технологічних виробничих рішень, що дозволяють Замовникам впевнено дивитися в майбутнє. Як нам це вдається?
  Відповідь дуже проста: ми завжди ставимо перед собою амбітні цілі і знаходимо можливості їх досягнення. Ми цінуємо свій час і час наших Замовників!
  Компанія ТОВ “Нікас Фуд”, заснована в 2009 році, почала свою трудову діяльність з постачання та сервісного обслуговування обладнання для м’ясопереробних підприємств, гіпер- і супермаркетів, для сегмента HoReCa.

  З огляду на потреби ринку в якісних, але при цьому доступних виробах з нержавіючої сталі (столи, стелажі, візки, рами, умивальники, витяжні парасолі і багато ін.) нашим колективом було прийнято рішення власного виробництва з нержавійки в 2011 році. Що дало можливість задовольнити запити Замовників, як в стандартних виробах, так і в виготовленні обладнання під замовлення, а головне – завжди доступні ціни і гнучкий підхід до кожного з прийнятим рішенням. У 2012 р для виробничих потреб було придбано обладнання для листового згинання металу, а також оновлений парк всього зварювального, шліфувального і полірувального устаткування.

  У 2014 р в нашій компанії засновано відділ «Пакувальних матеріалів», основною метою якого стала поставка і продаж бар’єрної упаковки для харчових продуктів (вакуумні пакети, термоусадковіі пакети, бар’єрна плівка). У цьому ж році, для розвитку даного напрямку і надання Замовникам якісної упаковки в стислі терміни, нами були придбані польські виробничі лінії EWUE для виготовлення вакуумних і термоусадкових пакетів. 2016 року збільшили потужності нашого підприємства, для чого додатково встановли високопродуктивні італійські і польські лінії Elba SA90 і Lechita A31 / S65. Дане обладнання дозволяє проводити автоматичне укладання пакетів, контролювати надійність зварних швів і це при швидкості розмотування полотна до 100 м / хв. А додатково встановлені на пакеторобних лініях багатофункціональні пневматичні модулі дають можливість випускати пакети з европодвесом різних форм, надсічкою для легкого відкриття, відбитком. В результаті оновлення парку обладнання ми досягли збільшення обсягу до 20 мільйонів пакетів в місяць і рухаємося далі. А завдяки ефективній системі контролю виробничих процесів, наші Замовники можуть бути впевненими в якості готової продукції Nikas.

  На сьогодні асортимент нашої продукції не тільки гігіїнічне обладнання, але й усе для пакування:
  – вакуумні пакети стандартних і нестандартних розмірів прозорі та пігментовані
  – гофровані вакуумні пакети для їжі
  – бар’єрна плівка
  – підкладки целюлозні золото, срібло, чорний колір
  – лотки

  Також з минолого року “Нікас Фуд” є єдиним дистрибьютором турецького пакувального обладнання Volvac:
  – Однокамерні та двокамерні вакуумні пакувальники
  – Автоматичні та напіватоматичні трейсілери
  – Термотанки
  – Слайсер
  Ми завжди працюємо тільки на результат, який приносить нашим Клієнтам успіх!