Гарантія якості нашої продукції – Nikas

  Наша компанія спеціалізується на виробництві та постачанні обладнання та пакувальних матеріалів для підприємств харчової промисловості. Ми працюємо тільки з високоякісною сировиною і перевіреними постачальниками, що в підсумку гарантує нашим Замовникам своєчасне виконання замовлень і стабільно високу якість товару.

  – Обладнання, що поставляється нами виготовляється виключно з нержавіючої сталі марки AISI 304 (по ГОСТ 08Х18Н9), яка дозволена для використання на підприємствах харчової промисловості і не окислюється при прямому контакті з продуктами. Завдяки великій кількості хрому в складі стали AISI 304, вона має високу стійкість до корозії, що гарантує тривалий термін експлуатації виготовлених з цього матеріалу виробів;
  – Наша продукція завжди відповідає паспортним (для обладнання) і узгодженим із Замовником (для індивідуальних заявок) технічним даним і не змінюється в процесі виконання замовлень.
  – Ми даємо гарантію на обладнання 12 місяців, тому що повністю впевнені в його якості.
  – Ми завжди готові запропонувати професійний технічний сервіс на етапі запуску обладнання, а також в процесі його гарантійного та пост гарантійного обслуговування.
  – У виробництві пакувальних матеріалів використовується виключно первинний поліетилен, дозволений для контакту з харчовими продуктами;
  – На весь товар, який підлягає обов’язковій сертифікації, наша компанія надає сертифікати УкрСЕПРО, а також Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи (гігієнічний висновок), що особливо необхідно для підприємств, що проходять сертифікацію за системою HACCP.